Kiedy to wszystko się skończy, jak chcemy, żeby świat był inny? Konferencja ICCJ 2021

ICCJ virtual conference 2021

Źródło: ICCJ, ANETTE ADELMANN

Wirtualna konferencja

gromadząca rodzinę ICCJ - nasze 34 organizacje członkowskie oraz naszych partnerów i przyjaciół "Kiedy to wszystko się skończy, jak chcemy, żeby świat był inny?"

Przebieg Konferencji <<<

od 20 czerwca 2021.

Początek - niedziela 20 czerwca: multimedialne, interaktywne wydarzenie: Open House „na całym świecie i przez całą dobę” - dwie inauguracyjne sesje plenarne:

Otwarcie sesji plenarnych
(z tłumaczeniem symultanicznym z angielskiego na francuski / niemiecki / hiszpański)

  1. Niedziela, 20 czerwca, 7:00 - 8:30 UTC (9:00 - 10:30 w Polsce): Rabin Lea Shakdiel (Izrael) i Dr Emmanuel Nathan (Australia): „Jeśli nie teraz, kiedy? Refleksje na temat wspólnego zadania uzdrowienia naszego podzielonego świata” Prelegenci będą rozważać teologicznie i dialogicznie praktyczne odpowiedzi na wyzwania i możliwości chwili obecnej.

  2. Niedziela, 20 czerwca, 16:00-17:30 UTC (18:00 - 19:30 w Polsce): Rabin Noam Marans (USA) i Biskup Dr Michael Ipgrave (Wielka Brytania): „Specyfika i uniwersalność: lekcje z pandemii” Prelegenci podzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami o tym, czego nauczyły się religie i jak przystosowały się do globalnego kryzysu zdrowotnego, zarówno osobno, jak i międzyreligijnie.

Warsztaty

Kolejne dwa dni, poniedziałek 21 czerwca i wtorek 22 czerwca , wypełni ponad dwadzieścia warsztatów prowadzonych przez różne organizacje członkowskie - niektóre w ich ojczystych językach - przez naszych partnerów i kilku naukowców silnie związanych z rodziną ICCJ. Można przeglądać program warsztatów na stronie internetowej konferencji i uczestniczyć w tylu, ile się zechce, miejmy nadzieję, w wielu!

Końcowe posiedzenie plenarne

(z tłumaczeniem symultanicznym z angielskiego na francuski / niemiecki / hiszpański)

Środa, 23 czerwca, od 11:00 do 12:30 UTC (13:00 - 14:30 w Polsce): Dr Mary Boys, SNJM (USA) i rabin Dr Dalia Marx (Izrael): „Psalmy w czasach COVID: Modlitwa, która czyni nas ludźmi” Wspólna konferencja z myślą o przyszłości pytając: jaki tekst psalmu przychodzi na myśl, gdy myślisz o doświadczeniu minionego roku? Uczestnicy zostaną zaproszeni do współtworzenia nowego psalmu jako Żydzi i chrześcijanie.

Seminaria plenarne w niedzielę i środę oraz części programu Open House będą oferowane z tłumaczeniem symultanicznym na język angielski - francuski / niemiecki / hiszpański.

Dokładamy wszelkich starań, aby było to prawdziwie międzynarodowe wydarzenie i mamy nadzieję powitać przyjaciół, którzy normalnie nie mogliby lecieć na fizyczną konferencję, aby stać się częścią rodziny ICCJ!

„Talmud on Stage” „Pandemics Now and Then ”

A kiedy to wszystko się skończy, serdecznie zapraszamy na niedzielę 27 czerwca o godzinie 17:00 czasu UTC (w Polsce - 19:00) : przedstawienie teatralne „Talmud on Stage” „Pandemics Now and Then ”.

Szczegółowy program wszystkich wydarzeń, informacje o rejestracji i dalsze materiały można znaleźć tutaj. >>>

Jeśli nie chcesz przegapić aktualizacji, zapisz się do NEWSLETTERA ICCJ.

2021-06-06-iccj-konferencja-plakat.jpg

(dodane 14 czerewca 2021):

Przewodniczący ICCJ Bo Sandahl zaprasza na Wirtalną Konferencję ICCJ 2021

i już jest gotowy:

2021-06-18-przewodniczacy-iccj-czeka.jpg

(dodane 20 czerewca 2021):

Przebieg Konferencji <<<