Międzynarodowy sondaż międzywyznaniowy na temat przewodnictwa religijnego

Elijah Interfaith Institute zaprasza do wzięcia udziału

3 września 2009

Szanowni Państwo!

Elijah Interfaith Institute chciałby zaprosić Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowym sondażu międzywyznaniowym na temat przewodnictwa religijnego. Sondaż jest realizowany z inicjatywy Elijah Interfaith Institute (www.elijah- interfaith.org ), który gromadzi światowych liderów religijnych i uczonych, aby wspólnie zastanawiać się nad wyzwaniami współczesnego świata. Rada Światowych Liderów Religijnych przy Elijah Interfaith Institute zbierze się w październiku tego roku, aby dyskutować na temat "Przyszłości Przewodnictwa Religijnego". Mamy nadzieję, że zechcą Państwo włożyć swój wkład w te rozważania i podzielą się z nami Państwa opiniami. Państwa uwagi zostaną przedstawione na forum Rady Światowych Liderów Religijnych i skonfrontowane z ich własnym rozumieniem swojej roli. Posłużą one jako środek do zidentyfikowania sfer, w jakich liderzy religijni mogą się udoskonalić oraz tego, czego świat oczekuje od swoich religijnych przywódców.

Sondaż skupia się zarówno na Państwa opinii na temat Państwa lokalnych religijnych przewodników, jak i na Państwa opiniach dotyczących liderów religijnym na poziomie narodowym i międzynarodowym. Do każdego z tych zagadnień odnosi się inny dział kwestionariusza. Prosimy Państwa o udzielenie odpowiedzi na te pytania, które są adekwatne do Państwa sytuacji oraz zaznaczenie, które pytania do Państwa się nie odnoszą.

Sondaż dostępny jest pod adresem:

http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?surveyID=NCNOL_dacf185d

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Będziemy bardzo wdzięczni za dalsze rozpropagowanie sondażu w kręgu Państwa znajomych i współpracowników.

Z poważaniem

Blanka

Blanka Górecka The Elijah Interfaith Institute 10 Caspi St. 93554, Jerusalem Israel blanka@elijah-interfaith.org www.elijah-interfaith.org